Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίτα.Η ποιότητα του τρικόν είναι καλή. -
ΓκουράμΤο κομμάτι σου βγήκε από την τρύπα, απλά άσε με να πιέσω, δούλεψε καλά. Και το κομμάτι που βγήκε είναι σαν καινούριο.
λέξεις-κλειδιά [ matrix pdc drill bit ] αγώνας 626 προϊόντα.
Εργαλείο γεώτρησης διαμαντιού 12-1/4 "PDC γεώτρηση για ανώτερη απόδοση
| Τύπος: | διαμαντένιο τρυπάνι |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, ορυχείο, γεώτρηση νερού καλά |
| Υλικό: | Diamond, Alloy Steel, |
Εργαλείο διάτρησης 12-1/4" S323 PDC Bit Of Oil Well Diamond Drilling
| Μέγεθος: | 12-1/4 '(311.1mm) |
|---|---|
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, ορυχείο, γεώτρηση νερού καλά |
PDC Drill Bit 12-1/4" S323 Of API Oil Well Drilling Tool
| Χρήση: | Πετρέλαιο και γεώτρηση βράχου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12-1/4 '(311.1mm) |
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |
Διαμαντένιο τρυπάνι PDC 10-5/8" για γεώτρηση πετρελαίου
| Χρήση: | Πετρέλαιο και γεώτρηση βράχου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12-1/4 '(311.1mm) |
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |
Τρυπάνι PDC 5-7/8" Διαμαντένιο Τρυπάνι για Σχηματισμό Σκληρού Βράχου
| Χρήση: | Μέσος σκληρός σχηματισμός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 5-7/8" (149,2 mm) |
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |
Τρυπάνι PDC 6-1/2" με διπλή σειρά κοπτικών για γεωτρήσεις πετρελαίου
| Χρήση: | Μέσος σκληρός σχηματισμός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 6000" (152,4 mm) |
| Υλικό: | Diamond, Alloy Steel, Carbide βολφραμίου |
9-1/2" Diamond PDC Drill Bit Of Oil Well Drilling Tool
| Χρήση: | πετρέλαιο καλά γεώτρηση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |
9-1/2" 6 Blades PDC Drill Bit of oil Drilling Industrial Tool
| Χρήση: | πετρέλαιο καλά γεώτρηση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |
9-1/2" PDC Drill Bit of Oil well Hard Rock Drill Bit
| Χρήση: | πετρέλαιο καλά γεώτρηση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |
6-1/2" πηγάδι πετρελαίου PDC τρυπάνι Bit Of Diamond Rock εργαλείο γεωτρήσεις
| Χρήση: | πετρέλαιο καλά γεώτρηση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 6-1/2' (165,1 mm ) |
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |

