Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίτα.Η ποιότητα του τρικόν είναι καλή. -
ΓκουράμΤο κομμάτι σου βγήκε από την τρύπα, απλά άσε με να πιέσω, δούλεψε καλά. Και το κομμάτι που βγήκε είναι σαν καινούριο.
λέξεις-κλειδιά [ tungsten carbide milled tooth bit ] αγώνας 158 προϊόντα.
Δερματικό τρυπάνι βαλβιδίου βολφραμίου 6 ιντσών API Spec Τρι-κόνη Ρολ-κόνος Δερματικό τρυπάνι
| Τύπος: | Κομμάτι κοπτών κώνων κυλίνδρων |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, minig, διάτρυση, νερό |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |
Τρυπάνι βράχου 12-1/4 ιντσών Tricone
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινο κιβώτιο και κιβώτιο μετάλλων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 2 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Κομμάτι κώνων κυλίνδρων API οδοντωτά (ST) Tricone κομμάτια χάλυβα 13-1/2 ιντσών του εργαλείου διατρήσεων βράχου
| Τύπος: | Tricone κομμάτι τρυπανιών |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, minig, διάτρυση, νερό |
| υλικό: | Διαμάντι, χάλυβας κραμάτων, καρβίδιο Tungston |
Τρία κυλιόμενα κωνικά κομμάτια 12-1/4 ∆αχτυλιζόμενο δόντι τρικονίου για γεωτρήσεις πηγών
| Τύπος: | Tricone κομμάτι τρυπανιών |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, ορυχεία, γεωτρήσεις, νερό |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |
13-3/4 ίντσες χάλυβα δοντιού κυλίνδρου κώνου τρυπήματος Bit
| Τύπος: | Tricone κομμάτι τρυπανιών |
|---|---|
| Τύπος μηχανής: | Εργαλείο γεώτρησης |
| Μέγεθος: | 13-3/4 ίντσες (349.25mm) |
14-3/4" Χάλυβα Στρίψιμο δοντιών κυλίνδρων κώνου εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξίωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Σύμφωνα με την ποσότητα παραγγελίας |
| Όροι πληρωμής: | Εγγρ. Πίστωση, T/T |
Υψηλής αντοχής βαλφραμίνης καρβιδίου εισαγωγή δόντι Τρι κωνικό τρυπάνι για την ενέργεια Ορυχεία σκληρό πετρώμα γεωτρήσεις
| Πρότυπο: | API-7-1, ISO |
|---|---|
| Χρώμα: | Απαίτηση πελατών |
| Κωδικός HS: | 8207191000 |
Τρίκονο τρυπάνι 10-5/8 ίντσες Bit του περιστρεφόμενου τρυπάνι Rig Bit
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινο κουτί |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 2 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ, L/C, Western Union |
17-1/2 ίντσες Διαμέτρου TCI Δόντι Tungsten Carbide Tri-Cone τρυπάνι για την κατασκευή ορυχείων
| Εξωτερική διάμετρο: | 17-1/2 ίντσες (444,5 mm) |
|---|---|
| Τύπος εδράνου: | Λάστιχο που σφραγίζεται |
| Τύπος κύκλου γεώτρησης: | Κύκλο λάσπης |
Προσαρμοσμένο βαλφραμίνης Καρβιδίου Insert tci τρικόνη Βρύση νερού
| Διάμετρος: | 12 1/4' (311mm) |
|---|---|
| Τύπος εδράνου: | Συσκευή για το χαρτί περιοδικών/αγγείο σφράγισης από επίπεδο καουτσούκ |
| Τύπος κύκλου γεώτρησης: | Κύκλο λάσπης |

