Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίτα.Η ποιότητα του τρικόν είναι καλή. -
ΓκουράμΤο κομμάτι σου βγήκε από την τρύπα, απλά άσε με να πιέσω, δούλεψε καλά. Και το κομμάτι που βγήκε είναι σαν καινούριο.
λέξεις-κλειδιά [ fixed cutter matrix pdc drill bit ] αγώνας 447 προϊόντα.
9.5 ίντσες πετρελαϊκό πεδίο εργαλείο γεώτρησης διαμάντι Bit Of PDC γεώτρηση Bit
| Υλικό: | Διαμαντένιο και κραματοποιημένο χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποίηση API: | 7-1548-1 |
| Βάρος: | Περίπου 18 κιλά |
Πυρηνικό εξοπλισμό γεωτρήσεις πετρελαίου 9,5 ιντσών PDC γεωτρήσεις Πυρηνικό εξοπλισμό γεωτρήσεις διαμαντιών API
| Υλικό: | Διαμαντένιο και κραματοποιημένο χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποίηση API: | 7-1548-1 |
| Εφαρμογή: | Βρύση πετρώματος |
Εργαλείο γεωτρήσεις διαμαντιού πετρελαίου 6 " Rock PDC Drill Bit
| Υλικό: | Διαμαντένιο και κραματοποιημένο χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποίηση API: | 7-1548-1 |
| Βάρος: | Περίπου 18 κιλά |
Βόρφημα διαμαντιού βράχου OFf σκληρό σχηματισμό 8,5 ιντσών PDC τρυπάνι
| Υλικό: | Διαμαντένιο και κραματοποιημένο χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποίηση API: | 7-1548-1 |
| Βάρος: | Περίπου 40 κιλά |
Διαμαντένιο πετρώμα γεωτρήσεις 8,5 ίντσες Σιδηρούν σώμα PDC γεωτρήσεις Bit Of πετρελαιοπηγή
| Υλικό: | Διαμαντένιο και κραματοποιημένο χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποίηση API: | 7-1548-1 |
| Βάρος: | Περίπου 40 κιλά |
Πυρήνας πηγάδι διαμάντι γεωτρήσεις Bit 9-1/2 " PDC γεωτρήσεις Bit Of εξοπλισμό γεωτρήσεις πετρελαίου
| Χρήση: | Πετρελαϊκό πηγάδι, ορυχείο, πηγάδι νερού, γεωγραφική εξερεύνηση |
|---|---|
| Πρωτογενής κόπτης: | 16mm και 13mm |
| Τύπος σύνδεσης: | API 6-5/8 |
Τρυπάνι PDC 5-7/8" Διαμαντένιο Τρυπάνι για Σχηματισμό Σκληρού Βράχου
| Χρήση: | Μέσος σκληρός σχηματισμός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 5-7/8" (149,2 mm) |
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |
Τρυπάνι PDC 6-1/2" με διπλή σειρά κοπτικών για γεωτρήσεις πετρελαίου
| Χρήση: | Μέσος σκληρός σχηματισμός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 6000" (152,4 mm) |
| Υλικό: | Diamond, Alloy Steel, Carbide βολφραμίου |
Βρύση πετρελαίου 6-1/2 ίντσες διαμάντι σταθερό τρυπάνι PDC Bit του πετρελαίου εργαλείο γεώτρησης
| Υλικό: | Διαμαντένιο και κραματοποιημένο χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποίηση API: | 7-1548-1 |
| βάρος: | Περίπου 18 κιλά |
Κομμάτι τρυπανιών πετρελαιοφόρων περιοχών κομμάτι τρυπανιών Pdc διαμαντιών 9 ίντσας του κομματιού τρυπανιών πλατφορμών άντλησης πετρελαίου
| Τύπος: | διαμαντένιο τρυπάνι |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, εξορυκτικές δραστηριότητες, γεωτρήσεις |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |

