Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίτα.Η ποιότητα του τρικόν είναι καλή. -
ΓκουράμΤο κομμάτι σου βγήκε από την τρύπα, απλά άσε με να πιέσω, δούλεψε καλά. Και το κομμάτι που βγήκε είναι σαν καινούριο.
λέξεις-κλειδιά [ fixed cutter matrix pdc drill bit ] αγώνας 447 προϊόντα.
Πιο κάτω εργαλείο τρύπα 9-1/2 ίντσες 7 λεπίδες PDC τρυπάνι Λίγο πετρελαϊκό πεδίο γεωτρήσεις
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Παρασκευαστική διαδικασία: | Μηχανορραφία |
Διαμάντι 7-7/8 ίντσες σταθερό κοπτήρα PDC τρυπάνι κομμάτια εργαλείων γεωτρήσεων
| HS: | 8207191000 |
|---|---|
| Τύπος: | Εργαλεία γεώτρησης ροκ |
| Μέγεθος: | 7 7/8 ίντσες |
Διαμάντι 5-1/2 " PDC τρυπάνι Bit του πετρελαίου
| Υλικό: | Διαμαντένιο και κραματοποιημένο χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποίηση API: | 7-1548-1 |
| Βάρος: | Περίπου 18 κιλά |
Εργαλείο γεώτρησης διαμαντιού 12-1/4 "PDC γεώτρηση για ανώτερη απόδοση
| Τύπος: | διαμαντένιο τρυπάνι |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, ορυχείο, γεώτρηση νερού καλά |
| Υλικό: | Diamond, Alloy Steel, |
Εργαλείο διάτρησης 12-1/4" S323 PDC Bit Of Oil Well Diamond Drilling
| Μέγεθος: | 12-1/4 '(311.1mm) |
|---|---|
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, ορυχείο, γεώτρηση νερού καλά |
PDC Drill Bit 12-1/4" S323 Of API Oil Well Drilling Tool
| Χρήση: | Πετρέλαιο και γεώτρηση βράχου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12-1/4 '(311.1mm) |
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |
Διαμαντένιο τρυπάνι PDC 10-5/8" για γεώτρηση πετρελαίου
| Χρήση: | Πετρέλαιο και γεώτρηση βράχου |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12-1/4 '(311.1mm) |
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |
9-1/2" Diamond PDC Drill Bit Of Oil Well Drilling Tool
| Χρήση: | πετρέλαιο καλά γεώτρηση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |
9-1/2" 6 Blades PDC Drill Bit of oil Drilling Industrial Tool
| Χρήση: | πετρέλαιο καλά γεώτρηση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |
9-1/2" PDC Drill Bit of Oil well Hard Rock Drill Bit
| Χρήση: | πετρέλαιο καλά γεώτρηση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |

