Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίτα.Η ποιότητα του τρικόν είναι καλή. -
ΓκουράμΤο κομμάτι σου βγήκε από την τρύπα, απλά άσε με να πιέσω, δούλεψε καλά. Και το κομμάτι που βγήκε είναι σαν καινούριο.
λέξεις-κλειδιά [ matrix pdc drill bit ] αγώνας 626 προϊόντα.
Διάμετρος 6.625 ιντσών S613 PDC τρυπάνι API Reg Εργαλείο γεώτρησης
| Κόπτες: | Πολυκρυσταλλικό διαμάντι συμπαγές (PDC) |
|---|---|
| Τύπος: | Τρυπάνι με διαμάντια |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Εισαγωγή PDC |
Βρύση πετρελαίου 13 ιντσών Matix Σώμα PDC Βρύση Μικρή πιλοτική τρύπα Μικρή
| Τύπος μηχανής: | Εργαλείο γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | Χύσιμο |
| Μέγεθος: | 13 -1/2 «(342.9mm) |
5 ίντσες Matrix Body PDC Drill Bit για πετρώματα διαμάντι γεωτρήσεις API Spec
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Παρασκευαστική διαδικασία: | Μηχανορραφία |
9-6/10 ίντσες Εξωτερική διάμετρος 5 Φτεράς Ματρίκας Σώμα PDC τρυπάνι Μπιτ API Πιν εργαλείο τρυπάνισης πετρελαίου αερίου
| Τύπος: | Εργαλεία γεώτρησης ροκ |
|---|---|
| Λεπίδα: | 5 |
| Μέγεθος κόπτη: | 19 χιλιοστά |
Σκληρό βράχο 8 ιντσών 6 λεπίδας Ματρίκας σώμα PDC τρυπάνι Μικρό κομμάτι πετρελαίου Rig τρυπάνι Μικρό
| Λεπίδα: | 6 |
|---|---|
| Μέγεθος κόπτη: | 16mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινο Κουτί ή Μεταλλικό Κουτί |
9.5 ίντσες 516 PDC τρυπάνι Bit Of API Διαμαντένιο Insert Bit
| Λεπίδα: | 5 |
|---|---|
| Μέγεθος κόπτη: | 16mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ξύλινο κιβώτιο ή matal κιβώτιο |
8-1/2 ίντσες εξωτερική διάμετρος Ματρίκη Σώμα PDC γεωτρήσεις με 4 1/2 Reg API πετρέλαιο φυσικού αερίου εργαλείο γεωτρήσεις
| Λεπίδα: | 7 |
|---|---|
| Μέγεθος κόπτη: | 16mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξίωση |
5 Blade Matrix Body PDC Drill Bits API Εργαλείο τρυπήματος πετρώματος με νήμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Αξίωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | Σύμφωνα με την ποσότητα παραγγελίας |
| Όροι πληρωμής: | Εγγρ. Πίστωση, T/T |
Γεωθερμικό πετρέλαιο, αέριο, ενέργεια, πετρώματα, σωματόζωο, PDC
| Ποσότητα λεπίδων: | 3-9 |
|---|---|
| Πρωτογενής κοπής Sise: | 13, 16, 19 mm |
| Χρήση: | Πετρέλαιο, φυσικό αέριο, πηγάδι νερού, γεωθερμική ενέργεια |
API ISO Σταθερός κόπτης Διαμαντένιο PDC τρυπάνι για γεωτρήσεις πετρελαϊκών πηγών σε βράχο
| Ποσότητα λεπίδων: | 3-9 |
|---|---|
| Παρασκευαστική διαδικασία: | Μηχανορραφία |
| Διάμετρος: | 3-7/8 ~ 26 ίντσες |

