Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίτα.Η ποιότητα του τρικόν είναι καλή. -
ΓκουράμΤο κομμάτι σου βγήκε από την τρύπα, απλά άσε με να πιέσω, δούλεψε καλά. Και το κομμάτι που βγήκε είναι σαν καινούριο.
λέξεις-κλειδιά [ pdc rock bit ] αγώνας 767 προϊόντα.
Πυρηνική συσκευή γεωτρήσεις ΠΔΚ Βύρη 5-7/8 " Εργαλείο γεωτρήσεις διαμαντιών πετρελαϊκού πεδίου
| Τύπος: | Διαμαντένιο κομμάτι |
|---|---|
| Χρήση: | φρεάτιο διατρήσεων |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |
Εμπνευσμός PDC τρυπάνι 8-1/2 ίντσες πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Τύπος: | κομμάτι διαμαντιών pdc |
|---|---|
| Χρήση: | Καλά τρυπώντας με τρυπάνι, πετρέλαιο |
| Υλικό: | Διαμάντι |
PDC Rock Drill Bit 13-1/4 ίντσες του διαμαντιού εργαλείο γεωτρήσεις
| Τύπος: | Κομμάτι διατρήσεων Pdc |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, εξορυκτικές δραστηριότητες, γεωτρήσεις |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |
API ISO Σταθερός κόπτης Διαμαντένιο PDC τρυπάνι για γεωτρήσεις πετρελαϊκών πηγών σε βράχο
| Ποσότητα λεπίδων: | 3-9 |
|---|---|
| Παρασκευαστική διαδικασία: | Μηχανορραφία |
| Διάμετρος: | 3-7/8 ~ 26 ίντσες |
ENG API, ISO Certified Matrix Body PDC Drill Bit για γεωτρήσεις πετρελαίου, φυσικού αερίου, νερού
| Πρωτογενής κοπής Sise: | 13, 16, 19 mm |
|---|---|
| Παρασκευαστική διαδικασία: | Μηχανορραφία |
| Τύπος: | Κομμάτι τρυπανιών διαμαντιών PDC |
Κίνα Κατασκευή Διαμαντένιο PDC Τρυπάνι για Πηγάδια Νερού Πετρελαιοφόρων Περιοχών Βράχου
| Χρήση: | Πετρέλαιο, φυσικό αέριο, πηγάδι νερού, γεωθερμική ενέργεια |
|---|---|
| Παρασκευαστική διαδικασία: | Μηχανορραφία |
| Πρωτογενής κοπής Sise: | 13, 16, 19 mm |
Γεωθερμικό πετρέλαιο, αέριο, ενέργεια, πετρώματα, σωματόζωο, PDC
| Ποσότητα λεπίδων: | 3-9 |
|---|---|
| Πρωτογενής κοπής Sise: | 13, 16, 19 mm |
| Χρήση: | Πετρέλαιο, φυσικό αέριο, πηγάδι νερού, γεωθερμική ενέργεια |
Μύτες γεώτρησης PDC με ατσάλινο σώμα, εξάρτημα εργαλείου γεώτρησης πηγαδιού αιθέριων ελαίων 1 φορά για μεγιστοποίηση της απόδοσης γεώτρησης
| Sizerange: | Available In Various Sizes (e.g., 6 1/4" To 17 1/2") |
|---|---|
| Warranty Time: | 1 Years |
| Productname: | Steel Body PDC Drill Bits |
PDC τρυπάνι 6 ίντσες διαμαντένιο τρυπάνι σκληρό βράχο με API 3-1/2 σε κουτί καρφίτσες
| Τύπος: | Κομμάτι διατρήσεων Pdc |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, minig, διάτρυση |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |
Ανάλογα με τις συνθήκες γεώτρησης Σιδηρουργικό σκελετό PDC Σιδηρουργικές τρύπες που προορίζονται για γεώτρηση στη βιομηχανία πετρελαίου και φυσικού αερίου από χάλυβα
| Productname: | Steel Body PDC Drill Bits |
|---|---|
| Surface Treatment: | PDC Insert |
| Shape: | Round |

