Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίτα.Η ποιότητα του τρικόν είναι καλή. -
ΓκουράμΤο κομμάτι σου βγήκε από την τρύπα, απλά άσε με να πιέσω, δούλεψε καλά. Και το κομμάτι που βγήκε είναι σαν καινούριο.
λέξεις-κλειδιά [ pdc rock bit ] αγώνας 767 προϊόντα.
Ο βράχος API δάγκωσε 17 ίντσα 7 κομμάτι κουμπιών λεπίδων PDC καλά του κομματιού τρυπανιών
| Τύπος: | Κομμάτι κοπτών PDC |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, εξορυκτικές δραστηριότητες, γεωτρήσεις |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |
Διαμαντένιο PDC γεωτρήσεις Bit 10-1/4 ίντσες 6 λεπίδες API εργαλεία γεωτρήσεις
| Τύπος: | κομμάτια τρυπανιών βράχου |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, εξορυκτικές δραστηριότητες, γεωτρήσεις |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |
Διαμάντι κάτω από τρύπα γεώτρηση Bit 17 " PDC γεώτρηση Bit του πετρελαϊκού πεδίου γεώτρηση καλά
| Τύπος: | Κομμάτι διατρήσεων Pdc |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, ορυχεία, γεωτρήσεις, νερό |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |
Πυρηνικά δοχεία για μαλακά έως μεσαία σχηματισμούς με πιστοποίηση API 17.5 PDC
| Τύπος: | PDC Drilling Bit |
|---|---|
| Τύπος μηχανής: | Βιομηχανία γεώτρησης |
| Μέγεθος: | 17.5" |
Εργαλεία Διάτρησης Πετρελαιοπηγών Διαμαντιών 8-1/2 ιντσών PDC Τρυπάνι
| Τύπος: | Κομμάτι τρυπανιών διαμαντιών PDC |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | Σφυρηλάτηση |
| Μέγεθος: | 8-1/2 ίντσας (215,9 mm) |
Διαμαντένιο PDC τρυπάνι 13 ίντσες 6 λεπίδες API Spec Of Oilfield Drilling
| Τύπος: | διαμαντένιο τρυπάνι |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, εξορυκτικές δραστηριότητες, γεωτρήσεις |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |
Πετρελαϊκό πεδίο PDC τρυπάνι Bit 13-1/4 ίντσες Διαμαντένιο τρυπάνι Bit 6 λεπίδες
| Type: | diamond drill bit oil well |
|---|---|
| Use: | oil ,gas ,minig ,drilling |
| Material: | Diamond ,Alloy steel ,Tungston carbide |
Διαμαντένια τρυπάνι 10-1/4 ίντσες PDC τρυπάνι bit του API Downhole εργαλεία τρυπάνι
| Τύπος: | Εργαλείο γεωτρήσεις διαμαντιών |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, εξορυκτικές δραστηριότητες, γεωτρήσεις |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |
Πετρελαϊκό πηγάδι Διαμάντι γεωτρήσεις 17 ιντσών S716 PDC γεωτρήσεις Bits Of API Spec
| Τύπος: | Κομμάτι διατρήσεων Pdc |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, ορυχεία, γεωτρήσεις, νερό |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |
Σιδηροδρομικά δοχεία PDC για γεωτρήσεις υψηλών επιδόσεων στη βιομηχανία πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Τύπος: | PDC Drilling Bit |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | Σφυρηλάτηση |
| Μέγεθος: | 17. 50" (444,50 mm) |

