Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίτα.Η ποιότητα του τρικόν είναι καλή. -
ΓκουράμΤο κομμάτι σου βγήκε από την τρύπα, απλά άσε με να πιέσω, δούλεψε καλά. Και το κομμάτι που βγήκε είναι σαν καινούριο.
λέξεις-κλειδιά [ sealed bearing milled tooth drill bit ] αγώνας 178 προϊόντα.
Τροχαλία δοντιών καρβιδίου βολφραμίου Σφραγισμένο ρουλεμάν Σκληρός βράχος Τρυπάνια τριών κώνων για εξόρυξη
| Διάμετρος: | 9 7/8" (251mm) |
|---|---|
| Τύπος εδράνου: | Κουμπί ώθησης κυλίνδρου-σφαίρας-κυλίνδρου/σφραγισμένο ρουλέν |
| Τύπος: | Αεριωθούμενος αέρας |
TCI 17 ιντσών Τρι-Κωνικό τρυπάνι Μικρό από API Spec εργαλεία τρυπάνι
| Τύπος: | Tricone κομμάτι τρυπανιών |
|---|---|
| Τύπος μηχανής: | Εργαλείο γεώτρησης |
| Τύπος επεξεργασίας: | Σφυρηλάτηση |
Βόρφημα πετρώματος 6-1/2 ιντσών IADC API Βόρφημα εξόρυξης άνθρακα
| Τύπος: | Tricone κομμάτι Tci |
|---|---|
| ΔΕΔΑ: | 435 |
| Μέγεθος: | 6,5 ίντσα (165.1mm) |
Τρίκονο οδοντικό τρισκόνιο - κατασκευαστής από την Κίνα για εξοπλισμό βαθιάς γεώτρησης
| Υψηλής ποιότητας: | Δορυφόρος Schlumberger |
|---|---|
| Ονομασία αριθ.: | Τρίκονες τρυπάνιες μηχανές |
| factroy: | Εργοστάσιο TCI Tricone |
9-7/8 ίντσες βαλφρένιο καρβίδιο δοντιού κυλίνδρου τρικονίου τρυπάνι bit
| Διάμετρος: | 9 7/8" (251mm) |
|---|---|
| Τύπος εδράνου: | Κουμπί ώθησης κυλίνδρου-σφαίρας-κυλίνδρου/σφραγισμένο ρουλέν |
| Τύπος: | Αεριωθούμενος αέρας |
Εργαλεία γεωτρήσεις πετρώματος 14-3/4 ίντσες Tungsten Carbide Drill Bit Of API Spec
| Τύπος: | Tricone κομμάτι τρυπανιών |
|---|---|
| Τύπος μηχανής: | Εργαλείο γεώτρησης |
| Μέγεθος: | 14-3/4 ίντσες (374.6mm) |
TCI Tricone 12-1/2 ίντσες Τρία Roller Cone τρυπάνι Bit
| Τύπος: | Tricone κομμάτι τρυπανιών |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | Σφυρηλάτηση |
| Μέγεθος: | 12-1/2 ίντσες |
Τρυπάνια Τρυπανιού Τριών Κώνων με Ενθέματα Βολφραμίου για Γεωτρήσεις σε Πηγάδια Νερού και Εξόρυξη
| Διάμετρος: | 8 1/2' (216mm) |
|---|---|
| Τύπος εδράνου: | Σφραγισμένο ρουλεμάν |
| Τύπος: | Αεριωθούμενος αέρας |
9" IADC 735 TCI Δοντινό ρόλο με ρουλεμάνιο Tricone Drill Bit Hard Rock Drilling Bit για εξόρυξη
| Διάμετρος: | 9' (229mm) |
|---|---|
| Τύπος εδράνου: | Κουμπί ώθησης κυλίνδρου-σφαίρας-κυλίνδρου/σφραγισμένο ρουλέν |
| Τύπος: | Αεριωθούμενος αέρας |
Kymera Mach 4 Υβριδικό εργαλείο τρυπάνισης Tricone για Bit Schlumberger Drill Bit εντός του μοντέλου σειράς
| Πωλήσεις Bits: | Πωλούνται τρικονικά τρυπάνι |
|---|---|
| Κωνική εκτόπιση: | Μέγεθος ή Σίσελ |
| Ονομασία αριθ.: | Τρίκονες τρυπάνιες μηχανές |

