Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίτα.Η ποιότητα του τρικόν είναι καλή. -
ΓκουράμΤο κομμάτι σου βγήκε από την τρύπα, απλά άσε με να πιέσω, δούλεψε καλά. Και το κομμάτι που βγήκε είναι σαν καινούριο.
λέξεις-κλειδιά [ sealed bearing milled tooth drill bit ] αγώνας 178 προϊόντα.
Εξατομικευμένο εργοστασιακό τρυπάνι κυλινδρικού κώνου από καρβίδιο βολφραμίου για εξόρυξη νερού σε βράχο
| Διάμετρος: | 9' (229mm) |
|---|---|
| Τύπος εδράνου: | Σφραγισμένο ρουλεμάν |
| Τύπος: | Αεριωθούμενος αέρας |
9-7/8 ίντσες Διαμέτρου IADC TCI δοντιού κυλίνδρων Tricone εξορυκτικής γεωτρήσεις
| Διάμετρος: | 9 7/8" (251mm) |
|---|---|
| Τύπος εδράνου: | Κουμπί ώθησης κυλίνδρου-σφαίρας-κυλίνδρου/σφραγισμένο ρουλέν |
| Τύπος: | Αεριωθούμενος αέρας |
9 7/8'' IADC 435 TCI Τριγωνικά Τρυπάνια Κυλίνδρων Δοντιών για Εξόρυξη
| Διάμετρος: | 9 7/8" (251mm) |
|---|---|
| Τύπος εδράνου: | Κουμπί ώθησης κυλίνδρου-σφαίρας-κυλίνδρου/σφραγισμένο ρουλέν |
| Τύπος: | Αεριωθούμενος αέρας |
Τρυπάνι Trione 6-3/4" API Spec Rock Drill Bit για γεώτρηση πηγαδιών νερού
| Διάμετρος: | 6-3/4 ίντσες. |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης: | Διάταξη API 3-1/2" |
| Μηχανές: | Μηχανές για γεωτρήσεις |
Ορυχείο 9 1/2 " Tricone τρυπάνι Τρυπάνι πετρώματος εργαλείο γεωτρήσεις
| Μεταφορά: | Σύμφωνα με την απαίτηση |
|---|---|
| Συσκευή: | Αξονικό ή χάλυβα |
| Τύπος ρουλεμάν: | Κώνος κυλίνδρων |
10-5/8" Τριγωνικός Κώνος Ρολού Τρυπανιού Βράχου API
| Διάμετρος: | 10-5/8 " |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης: | Διάταξη API 6-5/8" |
| Μηχανές: | Μηχανές για γεωτρήσεις |
17-1/2 ίντσες Εξωτερική διάμετρος Τρι Κωνικό νερό καλά βαθιά πυρήνα τρυπάνι Bit Roller Κωνικό εξορυκτικής εξορυκτικής εξορυκτικής εργαλείου
| Διάμετρος: | 17-1/2 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος εδράνου: | Λάστιχο που σφραγίζεται |
| Τύπος κύκλου γεώτρησης: | Κύκλο λάσπης |
Τρυπάνι τριών κώνων 14-3/4" IADC 645 Τρυπάνι κώνου κυλίνδρου Εργαλείων γεώτρησης εξόρυξης νερού
| Διάμετρος: | 14-3/4 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης: | Επικεφαλής |
| Μηχανές: | Μηχανές για γεωτρήσεις |
6-1/2 "Tricone τρυπάνι Bit για την εξόρυξη άνθρακα πετρώματος
| Διάμετρος: | 6-1/2" |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης: | Διάταξη API 3-1/2" |
| Μηχανές: | Μηχανές για γεωτρήσεις |
Ροκ 17-1/2 " Tricone τρυπάνι για νερό / πετρέλαιο / εξορυκτικό πηγάδι εργαλεία γεωτρήσεις
| Διάμετρος: | 17 1/2" |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης: | Διάταξη API 7-5/8" |
| Μηχανές: | Μηχανές για γεωτρήσεις |

