Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίτα.Η ποιότητα του τρικόν είναι καλή. -
ΓκουράμΤο κομμάτι σου βγήκε από την τρύπα, απλά άσε με να πιέσω, δούλεψε καλά. Και το κομμάτι που βγήκε είναι σαν καινούριο.
λέξεις-κλειδιά [ steel body pdc drill bits ] αγώνας 724 προϊόντα.
Διαμαντένιο πετρώμα γεωτρήσεις 8,5 ίντσες Σιδηρούν σώμα PDC γεωτρήσεις Bit Of πετρελαιοπηγή
| Υλικό: | Διαμαντένιο και κραματοποιημένο χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποίηση API: | 7-1548-1 |
| Βάρος: | Περίπου 40 κιλά |
Κομμάτια τρυπανιών σώματος χάλυβα PDC 12 κομμάτι ενθέτων κουμπιών ίντσας PDC του διαμαντιού κάτω από το εργαλείο διατρήσεων τρυπών
| Type: | Diamond Drill Bit |
|---|---|
| Use: | oil ,gas ,minig ,drilling ,water |
| Material: | Diamond ,Alloy steel ,Tungston carbide |
Χάλυβα σώμα PDC τρυπάνι Bit 26 ίντσες 8 λεπίδες πετρελαϊκό πεδίο εργαλείο γεωτρήσεις
| Τύπος: | κομμάτι διαμαντιών pdc |
|---|---|
| Χρήση: | Καλά τρυπώντας με τρυπάνι, πετρέλαιο |
| Υλικό: | Διαμάντι |
8-1 / 2 ιντσών S616 Χάλυβα σώμα PDC τρυπάνι Bits της σκληρής πετρώματος γεωτρήσεις
| Κόπτες: | Πολυκρυσταλλικό διαμάντι συμπαγές (PDC) |
|---|---|
| Τύπος: | Τρυπάνι με διαμάντια |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Εισαγωγή PDC |
Τρυπάνι PDC 12 1/4'' Ατσάλινο σώμα για γεωθερμική εξερεύνηση αερίου πετρελαίου
| Λεπίδα: | 6 |
|---|---|
| Πρωτογενής κοπής Sise: | 16mm |
| Κόπτες: | Πολυκρυσταλλικό διαμάντι συμπαγές (PDC) |
8 1/2" 215,9mm Σιδηροδρομικό Σώμα PDC Τρυπάνι για την Τρυπεία Πετρελαίου και Αερίου
| Λεπίδα: | 6 |
|---|---|
| Πρωτογενής κοπής Sise: | 16mm |
| Στόμιο: | 7 |
Σιδηροδρομικά δοχεία PDC για γεωτρήσεις υψηλών επιδόσεων στη βιομηχανία πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Τύπος: | PDC Drilling Bit |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | Σφυρηλάτηση |
| Μέγεθος: | 17. 50" (444,50 mm) |
API Spec 12-1/4 ίντσες Rock Diamond Steel Body Pdc τρυπάνι
| Υλικό: | Διαμαντένιο και κραματοποιημένο χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποίηση API: | 7-1548-1 |
| Βάρος: | Περίπου 18 κιλά |
Εργαλείο πέτρας 17-1/2 ιντσών Σίδηρο σώμα Pdc τρυπάνι μπιτ API
| Υλικό: | Διαμαντένιο και κραματοποιημένο χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποίηση API: | 7-1548-1 |
| Βάρος: | Περίπου 18 κιλά |
Κομμάτι διαμαντιών PDC κομμάτια τρυπανιών σώματος χάλυβα 17-1/2 ιντσών PDC Downhole πλατφορμών άντλησης πετρελαίου του εργαλείου διατρήσεων
| Τύπος: | Διαμαντένιο τρυπάνι |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, minig, διάτρυση, νερό |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |

