Όλα τα Προϊόντα
-
Ρίτα.Η ποιότητα του τρικόν είναι καλή. -
ΓκουράμΤο κομμάτι σου βγήκε από την τρύπα, απλά άσε με να πιέσω, δούλεψε καλά. Και το κομμάτι που βγήκε είναι σαν καινούριο.
λέξεις-κλειδιά [ steel body pdc drill bits ] αγώνας 724 προϊόντα.
17-1/2 " PDC Drill Bit of Oil Well Rock Drilling Tool
| Μέγεθος: | 17. 50 "(444.50mm) |
|---|---|
| Τύπος: | Κομμάτι τρυπανιών PDC |
| Λεπίδες: | 5Blades |
API PDC Rock Bit 13-1/4 Inch PDC Drill Bit Of Oil Diamond Drilling Bit (Παράρτημα 3 του παρόντος παραρτήματος)
| Τύπος: | Μύτη διάτρησης |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, εξορυκτικές δραστηριότητες, γεωτρήσεις |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |
Διαμαντένιο PDC Bit 17 " Hard Rock PDC Drill Bits Πετρελαϊκό σκάφος Drill Bit
| Τύπος: | Κομμάτι διατρήσεων Pdc |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, ορυχεία, γεωτρήσεις, νερό |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |
PDC τρυπάνι 22-1/2 ίντσες διαμαντένιο τρυπάνι πετρελαϊκού πεδίου
| Τύπος: | Τρυπάνι με διαμάντια |
|---|---|
| Τύπος μηχανής: | Βιομηχανία γεώτρησης |
| Χρώμα: | Απαίτηση πελατών |
Βρύση πετρελαϊκής πλατφόρμας 17 ιντσών Βρύση PDC Bit Of API Spec Bit
| Τύπος: | Κομμάτι τρυπανιών πετρελαιοφόρων περιοχών |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, εξορυκτικές δραστηριότητες, γεωτρήσεις |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |
8.5 ίντσες Σιδηροδρομικό σώμα 7 λεπίδα 16mm Πρωτογενής κόπτης βράχου Pdc τρυπάνι
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Τύπος: | Τρυπάνι PDC |
Εργοστάσιο 5-7/8 "Εργαλείο γεωτρήσεις πετρελαϊκού πεδίου από ατσάλινο σώμα PDC Diamond Bit
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Παρασκευαστική διαδικασία: | Μηχανορραφία |
Πετρέλαιο PDC τρυπάνι Bit 12-1/4 ίντσες Σταθερές λεπίδες PDC διαμάντι τρυπάνι Bit Of Oilfield
| Τύπος: | Διαμαντένιο τρυπάνι |
|---|---|
| Χρήση: | πετρέλαιο, αέριο, minig, διάτρυση, νερό |
| Υλικό: | Διαμάντι, κράμα χάλυβα, καρβίδιο Τάνγκστον |
Τρυπάνι PDC 5-7/8" Διαμαντένιο Τρυπάνι για Σχηματισμό Σκληρού Βράχου
| Χρήση: | Μέσος σκληρός σχηματισμός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 5-7/8" (149,2 mm) |
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |
9-1/2" 6 Blades PDC Drill Bit of oil Drilling Industrial Tool
| Χρήση: | πετρέλαιο καλά γεώτρηση |
|---|---|
| Μέγεθος: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Τύπος: | Εργαλείο διάτρησης με διαμάντια |

